Fotoboek ‘Texel door de lens van’ nu te koop
TEXEL - Afgelopen maand is hij gepresenteerd. Het fotoboek ‘Texel door de lens van’ gemaakt door Waddengoudfotograaf Ruth de Ruwe en fotograaf René Pop. Nu te koop in diverse webshops en bij de boekhandels op Texel.
Webwinkels
Fotoboek ‘Texel door de lens van’ te koop bij:
Boekhandels
De volgende Texelse winkels en boekhandels verkopen het fotoboek:
- Nauta Boek - Den Burg
- Waddenatuurcentrum Ecomare - De Koog
- Vogelinformatiecentrum Texel - De Cocksdorp
- VVV Texel
- Vakantiepark De Krim (winkelreceptie) - De Cocksdorp
- VOC De Kade - Oudeschild (Noorderhaven)
Fotoboek ‘Texel door de lens van’
Twee mensen, twee camera’s, één prachtboek over het eiland Texel. Door de lens van Ruth de Ruwe en René Pop. Beide bekend om hun natuur- en landschapsfotografie. Ruth is ook culinair fotograaf en René een gerenommeerd vogelfotograaf.
Zij hebben hun creatieve krachten gebundeld in het fotoboek ‘Texel door de lens van’. Ze nemen de kijker mee op hun ronde over het eiland waar ze zo van houden. Alle seizoenen komen aan bod, zowel in panorama’s van het weidse landschap als in het vogelleven waar Texel beroemd om is.
www.ruthderuwe.nl
www.renepop.nl
Datum: 17 maart 2014.