Nieuws van de WaddenWaddengoud: keurmerk voor producten en diensten uit het Waddengebied

GEANNULEERD - Oerol: Vlielands Duo Drijfhout treedt op


UPDATE: wegens verwachte barre weersomstandigheden op Terschelling zijn de voorstellingen helaas geannuleerd!

 

TERSCHELLING - Duo Drijfhout op tournee door het land en bij vergissing teruggekeerd naar het verkeerde eiland? Nee hoor, want op 20 juni staan ze 2 maal geboekt om op Oerol op Terschelling te spelen. 12.00 uur in de Koffiemolen in Formerum en om 15.00 uur in De Stormvogel in Baaiduinen.

Maar dat is niet alles. De hele zomer hebben Ger Lamerus en Nils Koster van Drijfhout optredens en activiteiten.

100ste keer in Podium Vlieland
Op 19 juni viert Drijfhout een klein feestje. Voor de 100ste keer optreden in het theater Podium Vlieland. Aanvang 20.30 uur. Met muziek en verhalen over Vlieland, de Wadden en van heel ver weg.

Reserveer via info@drijfhout-vlieland.nl.

Vol? Geen probleem. Duo Drijfhout staat in juni wekelijks in Podium Vlieland.

Bekijk de agenda van Duo Drijfhout.

Kinderkoor
Ook hebben Nils en Ger sinds enige tijd een kinderkoor opgericht. De opbrengst van de veiling van het 1e vaatje nieuwe haring op 19 juni in de Dorpsstraat gaat naar dit kinderkoor.

Ze kunnen dan eindelijk kleding voor de kinderen kopen en een CD opnemen.

Concerten 'Onder de Vuurtoren'
Of kom tussen 6 juli en 18 augustus naar de open plek in het bos net onder de vuurtoren. De Blikspuutkuil. Drijfhout geeft daar elke zaterdag een voorstelling als het weer het toelaat. Aanvang 20.00 uur. Entree slechts 2,50 euro per persoon. Reserveren niet nodig.

Duo Drijfhout treedt ook op bij Waddengoud restaurant De Dining

Datum: 14 juni 2013.

GEANNULEERD - Oerol: Vlielands Duo Drijfhout treedt op
Vergroot deze afbeelding